Salon le mode

Milujete módu, ale máte občas pocit, že neumíte věci dost dobře kombinovat? Určitě by vám pomohla a inspirovala vás návštěva v našem salonu le mode!

ebook-hiit-728x90-1495697956-1496178102-1500994569.jpg

http://www.teaway.cz/c/caj-dle-vyrobce/caj-oxalis Pro svůj blahodárný vliv na organismus bychom měli pít čaj nejen o páté. Tato nejstarší pěstovaná rostlina na světě je bohatá na vitamíny a antioxidanty. V dávných dobách se původně pila jako lék, a dnes už opět můžeme registrovat návrat k přírodní léčbě. Společnost Oxalis nabízí nápoje, které v sobě snoubí kvalitu z různých koutů světa, dvacetiletou tradici a přirozené nadšení pro práci s touto oblíbenou pochutinou.

Z různých koutů světa

V nabídce najdete čaje Oxalis různě zpracované, a to zelené, černé, bílé, žluté, oolongy či pu-erh. Kromě toho společnost nabízí i vlastní bylinné a ovocné směsi. Dohromady si můžete vybrat z 1600 položek. Není tedy divu, že na českém trhu má společnost nejširší sortiment. Nečekejte tedy na to, až odbije pátá, a vychutnejte si chutě z nepálských, japonských i indických plantáží přímo u vás v obývacím pokoji.

Nejen o páté
5 (100%)1

Tags:

| krejca.z@email.cz

Related Posts