Salon le mode

Milujete módu, ale máte občas pocit, že neumíte věci dost dobře kombinovat? Určitě by vám pomohla a inspirovala vás návštěva v našem salonu le mode!

Mohlo by se zdát, že je to celkem jedno, ale požadavky, které musí splňovat správná židle k počítači jsou přece jen trochu specifické. Zdá se nelogické, aby byla jiná, než ostatní židle, či křesla, ale stejně jako zasáhla pokročilá specializace výrobní sféru či logistiku,ani práce v kanceláři není stejná. vedoucí pracovník, pročítající poslední analýzy a hlášení v psané podobě není vystaven stejné pracovní zátěži, jako slečna, zpracovávající celý den objednávky zaslané přes E-shop v elektronické podobě.

Každému to jeho

Právě z důvodu často jednostranného zatížení řadových pracovníků v administrativě musí židle k počítači splňovat trochu jiné nároky, než běžná židle. Práce na počítači je zdánlivě jednoduchá, ale její zdravotní rizika jsou dnes již velmi dobře prozkoumána a musí být zohledněna i při výrobě kancelářského nábytku, počínaje skříněmi a stoly a konče kvalitními výrobky k sezení.

ebook-hiit-728x90-1495697956-1496178102-1500994569.jpg
Židle ke stolu, nebo k počítači?
Ohodnoťte příspěvek

| krejca.z@email.cz

Related Posts